Ostutingimused

Üldsätted

 1. Käesolevad tingimused kehtivad ostukeskkonnas www.oigemagus.eu kliendi (edaspidi Ostja) ja Convi Food Sweets OÜ (edaspidi Müüja) vahel kaupade ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
 2. Müüja jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja toodete hindasid ühepoolselt muuta oma tegevuse efektiivsuse, konkurentsivõimelisuse, edaspidise arenemise ja kaupade sortimendi täiendamise või reorganiseerimise eesmärgil. Tingimuste ja tootehindade muudatused ning täiendused jõustuvad alates nimetatud informatsiooni ilmumise momendist leheküljel www.oigemagus.eu .
 3. Kui Ostja edastas oma tellimuse enne tingimuste muudatuse jõustumist, siis Ostja jaoks kehtivad tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimused, v.a kui seaduses on ette nähtud teisiti.
 4. www.oigemagus.eu koduleheküljel tellimust vormistades ning maksmist sooritades kinnitab Ostja, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

Hinnad

 1. www.oigemagus.eu koduleheküljel müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes kohaletoimetamise tasuta (v.a. erikampaaniad, kui on märgitud lisana tasuta transport). Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.
 2. Müüja jätab endale õiguse hindasid ühepoolselt korrigeerida, sõltuvalt tootjapoolsetest hinnamuutustest. Kui Ostja edastas oma tellimuse enne hinna muudatust, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli tellimuse kinnitusel.

Ostmine

 1. E-poest on võimalik osta vaid neid kaupu, millel on link “Lisa korvi”.
 2. Kauba hind või kauba saadavus võib jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kui ostja on esitanud tellimuse enne vastavate tingimuste muutmist, kehtivad ostjale tellimuse hetkel kehtinud lepingutingimused.
 3. Kui e-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa hiljemalt 7 tööpäeva jooksul
 4. Lehel „Ostukorv“ või “Kassa” saab soovi korral veel muuta ostukorvi sisu. Pärast tellimuse kinnitamist enam ostukorvi sisu muuta ei saa ning ostukorv tühjendatakse toodetest. Kui katkestate tellimuse pärast tellimuse sisestamist, tuleb kaubad ostukorvi uuesti valida. Kui tellimus ja kontaktandmed on korrektselt täidetud võib alustada maksmist.

Maksmine

 1. Tellitud kauba eest tasumine toimub arve alusel, mis edastatakse sisestatud e-posti aadressile hiljemalt järgmise tööpäeva jooksul. Maksetähtaeg arvega tasumisel on 3 tööpäeva. Kui selle aja jooksul pole makse Müüja arvelduskontodele laekunud, tühistab Müüja tellimuse ühepoolselt ja vabastab kaubad broneeringust.

Kohaletoimetamine

 1. E-poes teostatud tellimused vaadatakse läbi tööpäeval ajavahemikus 9:00-18:00. Laupäeval, pühapäeval ja riigipühadel edastatud tellimused vaadatakse läbi nädalavahetusele või pühadele järgneval tööpäeval.
 2. Kaup saadetakse tellimuses sisestatud Smartposti pakiautomaati, Eesti Post24 pakiautomaati või Eesti Posti postipakiga tellimuses märgitud aadressile.
 3. Kaubad saadetakse esimesel võimalusel, üldjuhul 2-3 tööpäeva jooksul pärast arve tasumist, kuid mitte hiljem kui 5 tööpäeva jooksul. Tarneaega arvestatakse makse laekumise järgnevast tööpäevast.
 4. Tarneaja pikenemisest teatab Müüja Ostjale e-posti või telefoni teel esimesel võimalusel. Tarneaja pikenemisel on ostjal võimalus tellimus tühistada. Ostja poolt tasutud summa tagastatakse hiljemalt 14 päeva jooksul.
 5. SmartPOSTi või Post24-ga saab Ostja kauba tellida pakiautomaati. Tellimuse vormistamisel tuleb nimekirjast valida sobivaim pakiautomaat kauba kättesaamiseks. Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Ostja mobiilile teade ning isiklik uksekood. Ostjal tuleb kood sisestada pakiautomaadi arvutisse, seejärel avaneb pakiautomaadi uks ja Ostja saab kauba kätte. Saadetist hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest. Kui Ostja ei ole pakil 7 päeva jooksul järgi käinud, tagastatakse see saatjale. Kui pakk on saatjale tagastatud, tuleb paki kättesaamiseks Ostjal postikulu uuesti tasuda.
 6. Üle 100€ suurused tellimused toimetab Müüja Ostjale SmartPOST-i või Post24 vahendusel tasuta.

Kauba tagastamine

 1. Tarbijal on õigus 14 päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast kaup tagastada ja saada tasutud raha tagasi 30 päeva jooksul (v.a. kauba tagasisaatmise transpordikulu). Kauba tagastamiseks võtab Osta Müüjaga ühendust e-posti või telefoni teel ja edastab järgnevad andmed: ostja nimi, tagastatav kaup, tellimuse number, tagastamise põhjus.
 2. Tagastada ei saa kaupasid, mille ümbris on lõhutud või ära visatud. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis.
 3. Originaalpakendi avamine tuleb teha ettevaatlikult, seda kahjustamata. Ainult juhul, kui pakendit ei saa lõhkumata/rikkumata avada, ei vastuta Ostja rikutud pakendi eest.
 4. Tagasimaksmise aeg hakkab kehtima hetkest, kui olete mittesobiva kauba tagastanud müüjale, kes on selle kätte saanud ning üle kontrollinud.
 5. Tagastamisõigus ei kehti toidukaupadele (dekoorid, toiduvärvid jne)

Müügigarantii ja pretensiooni esitamine

 1. Ostjal on õigus lepingutingimustele mittevastava kauba puhul, mis ei vasta kirjeldatud kaubale või on puudustega, esitada kaebus ning kaup tagastada. Pretensioonide esitamise tähtaeg 2 aastat.
 2. Hilisemate probleemide lihtsamaks lahendamiseks peaks tarbija säilitama kindlasti ostudokumendid (arve, leping jne), mis tõendavad, et kaup on ostetud www.oigemagus.eu e-poest. Ilma müüki tõendava dokumendita võib müüja probleemi lahendamata jätta.
 3. Puudusega kauba korral on tarbijal õigus esitada pretensioon ja nõuda esmalt kauba tasuta parandamist või selle asendamist uue kaubaga. Kui see ei ole võimalik, siis on Osjal õigus nõuda raha tagastamist. Müüja vastutab kõigi müüdud kaupade puuduste eest vastavalt kehtivatele Eesti Vabariigi seadustele

Muud tingimused

 1. Müüja kasutab Ostja poolt antud isikuandmeid ainult Ostja ostutellimuse täitmiseks. Convi Food Sweets OÜ ei avalda ostude käigus teatavaks saanud informatsiooni kolmandatele osapooltele, v.a. tellimuse kohaletoimetamiseks vajalikul määral ja seadusega ettenähtud juhtudel.
 2. Käesolevates tingimustes reguleerimata küsimustes juhinduvad Ostja ja Müüja Eesti Vabariigis kehtivast seadusandlusest ning pooltevahelisi suhteid reguleerivatest teistest aktidest.
 3. Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii Ostjal kui Müüjal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või kohtusse.